fbpx
Дозвілля
Він усім каже одне і те ж: буде вірний та зароблятиме на родину

Вдома його мати плаче: «Та він пенсію від мене краде і пропиває»Моя сестра Галя поїхала в місто вчитися на швачку. Там познайомилася з якимсь Юрком. І вже тільки про Юрка від неї й чути: він такий добрий та такий турботливий. Подруги в гуртожитку відмовляли її: «Галь, ти що? Та ж він усім каже одне і те ж, що буде вірний та буде заробляти на родину. Он і Марині таке казав, і Вірі, і Наталці, і Валі». Галя не хотіла всьому цьому вірити.

Не хотіла повірити і в те, що він озирається на її добротну хату в селі та батьків-заробітчан, які ніколи не залишать свою дочку напризволяще. Казала, що подруги їй просто заздрять.

Тато з мамою, коли про все це дізналися, дуже переживали за її майбутнє. І якщо справа вже йде до весілля, вирішили вивідати, де той Юрко живе, тому поїхали до нього додому. А там, вдома, його мати плаче: «Та він пенсію від мене краде і пропиває. Уже весна, треба город орати, а грошей нема. Ой, а ви хто такі будете?». Нічого батьки тій бідній жінці не сказали, поїхали геть.

Але після цього вони ще більше засумували і вирішали поїхати з Галею до одного монаха, якого вважали таким, що бачить людські гріхи та недуги. Думали, дочка буде протестувати, треба буде її вмовляти. Як не дивно, Галя цьому зовсім не опиралася. Стоїмо ми в черзі, а той монах несподівано підходить до сестри і, нічого не питаючи, кладе їй руку на голову і каже: «Це не любов, дитино! Але ти прийшла сюди, бо в тебе чисте серце».

Ну от, повертаємося, і я якось ненавмисно згадала про Юрка – просто з язика зірвалося. «Що? Який Юрко? – ліниво перепитала сестра. – А… – протягнула розчаровано». Ми всі були ошелешені. Що це за переміна така?

За місяць вона жодного разу не згадала про свого колишнього залицяльника. А коли він кілька разів дзвонив, вона мені казала: «Та вимкни його, мабуть, він просто уже добряче набрався». А ще через два роки Галя вийшла заміж за нашого односельця.

Анна, Міжгірський район

Читайте також: Не думай про погане — захворієш. Варто прочитати кожному!

Джерело.