fbpx
Дозвілля
Він просто йшов додому, коли раптом почув, що неподалік кричить жінка …

Друг розповів абсолютно несподівану історію, яка сталася з ним кілька днів тому. Це настільки неординарний випадок, що звичні побутові події неминуче блякнуть на його тлі. Чесно кажучи, не знаю, як би я сам повівся в такій ситуації, але щось подібне може трапитися з кожним з нас.

«Це було ввечері, о восьмій годині , я як раз повертався додому. Зазвичай я йду, заходячи по дорозі в магазин, щоб купити деякі продукти, але в цей раз дружина сказала, що нічого не потрібно, і я вирішив зрізати через двори: заодно і провітритися.

Уже проходячи під аркою, я зрозумів, що відбувається щось недобре: в сусідньому дворі буквально верещала якась жінка. Ти ж знаєш, випадки бувають різні, мало що може статися. Вже дуже пронизливими були крики. Може, грабують. Загалом, я вирішив з’ясувати, що там сталося.

Досить було обійти п’ятиповерхівку, щоб побачити все на власні очі: якийсь мужик з усіма ознаками алкогольної залежності гнався за жінкою років сорока. Агресивний такий алкаш, бачив не раз таких. Ну і тітка від нього тікати стрімголов з диким криком.

Я думаю: може, поліцію вже хтось викликав? Але немає, місцеві бабки реагують досить спокійно, тільки перешіптуються між собою, а у вікнах вже видно обличчя громадян, які, мабуть, картину спостерігають не вперше. Що ж за люди такі черстві, думаю? Чому ніхто не втручається? І тут мужик наздоганяє цю тітку.

Ну, що сказати, штовхнув він її кілька разів досить відчутно, вона вже не біжить від нього, а просто сидить на землі і виє. “Гей, придурок, ти що робиш?” – Я кинувся в їх сторону. “Петя, Петя, ти що?” – Це закричали бабки з лави. Чесно кажучи, крики бабульок повинні були мене насторожити, але я вже завівся і ні на що не звертав уваги.

Я відштовхнув Петю, який навис над тіткою як вовк над ягням. Виявляється, він тільки зараз мене помітив. Абсолютно божевільний погляд був у людини. Я намагався йому щось говорити, але він явно нічого не розумів. Зрозумій, все відбувалося дуже швидко – на землі пoбита жінка, а несамовитий Петя вирішив, що мені теж варто дати стусана. У нього алгоритм, мабуть, такий.

Далі рефлекси: я дав Петі по “Дині” а потім і по ребрах додав. Йому в принципі вистачило. І ось я стою над ними, бабки охають на лавці, хтось вже додумався викликати поліцію. Намагаюся жінці руку подати, підняти її, а далі … Не повіриш! Вона раптом накидається на мене з криком, мовляв: “yбив, урод! Петю yбив! ”

Я застив, звичайно. А вона голосить: “Чого ти лізеш, козел? Хто тебе просив? Убили Петю, люди! Петю yбили! “А Петя вже ворушилися, значить. І тут я розумію, що якось неправильно все вийшло. Доходить до мене, що вони, мабуть, сімейка не надто благополучна, і на їх скандали вже ніхто не звертає уваги. Ось чому у дворі ніхто не поспішав втрутитися! Хто ж знав?

Знаєш, я не став чекати, поки приїде поліція. Просто розвернувся і пішов, а ця божевільна тітка ще плювалася мені вслід і проклинала на чому світ стоїть. Адже я думав, що життя їй рятую, адже Петя щосили  її по двору гнав, як лань. Та й як можна не заступитися, жінка все-таки. Нас завжди так вчили. Я, здається, в цьому житті чогось не розумію … »

Подібну реакцію важко передбачити! Може, так і треба тепер: просто проходити мимо, коли черговий п’яний Петя надумає побити когось? Нехай люди самі справляються зі своїми проблемами? Спробуй розберися …

Читайте також: З’явився сенсаційний прогноз щодо візиту Папи Римського на Донбас

Джерело.

facebook