fbpx

“Він був закоханий у небо та авіацію. І єдине, що він любив більше – це своїх дітей та дружину”: в бою за Київ віддав життя льотчик Олександр Мариняк

У бою за Київ віддав життя льотчик Олександр Мариняк. Восени минулого року він звільнився із лав Збройних сил, проте після масштабного вторгнення Росії повернувся на службу.

Про це повідомив його товариш Василь Мулик.

За його словами, Олександр Мариняк був миротворцем у Ліберії та Конго, також воював у 2014 році на Донбасі. Саме Олександр вів за собою ланку Мі-24 на параді на Хрещатику у минулому році.

Після звільнення із ЗСУ влаштувався у авіацію національної поліції, почав літати на Н-145. Проте після нападу Росії знову сів за свій Мі-24.

“Це – Олександр Мариняк. Всі звали його Марик. Ми з ним пережили безліч пригод.

Марик літав на своїй улюбленій “двадцятьчетвірці” у Ліберії та Конго, трощив сєпарню у 2014-му на Сході. Саме Марик вів за собою ланку Ми-24 над Хрещатиком на минулорічному параді до Дня Незалежності. Він був закоханий у небо та авіацію. І єдине, що він любив більше – це своїх дітей та дружину.

Марик звільнився з лав Збройних Сил минулої осені. Вислуга, пенсія, все нормально. Влаштувався у авіацію національної поліції, почав літати на Н-145.

Потім було 24 лютого.

І Марик повернувся у бригаду. І сів у кабіну своєї улюбленої “двадцятьчетвірки”.

8-го березня вертоліт підполковника Мариняка під час виконання бойового польоту був збитий під Києвом. Екіпаж загинув. Разом з Сашком поклав своє життя льотчик-оператор капітан Іван Беззуб.

Сьогодні Сашка поховали у Бродах. Олександр Мариняк. Марик. Воїн. Офіцер. Льотчик. Батько. Чоловік. Син. Брат. Друг. Мені бракує слів. Вічного польоту, друже!”. – пише Василь Мулик.

Фото зі сторінки Василя Мулика.

You cannot copy content of this page