fbpx
Дозвілля
Віктор віку свого не розумів, говорив, що на 35-ть себе почуває і в дзеркалі таким себе і бачить. Друзі та близькі не суперечили, хоча бачили, що як є йому 58-м, так на 58-м він і виглядає

Мій друг Віктор. Не молодий, але й не старий, 58 років від народження. Свою екс-дружину він давно в “монастир” заслав, вважав, що вона для нього вже старовата. А сам став нову собі підшукував, молоду, щоб не старша 25-и років була. Віктор віку свого не розумів, говорив, що на 35-ть себе почуває і в дзеркалі таким себе і бачить. Друзі та близькі не суперечили, хоча бачили, що як є йому 58-м, так на 58-м він і виглядає.

Почав Віктор людні місця відвідувати, молодіжні. І одного разу закохався. Дівчина працювала моделлю, сукні на подіумі демонструвала, а більше нічого не вміла. Та й до чого щось вміти майбутній королеві? Вона з дитинства саме королевою стати і планувала.

Віктор тут же дівчині пропозицію зробив, з діамантовим колечком, з букетом з 101-ї троянди. Все, як годиться.

Відгуляли вони весілля і зажили у Вікторовій квартирці. Тільки незабаром молода королева засумувала: «Ходімо, – каже, – на танці сходимо». Пішли вони клуб. Музика гримить, світло блимає – закрутилася у Віктора голівонька. А молода дружина танцює без зупинки, навколо неї молоді юнаки витанцьовують. Віктор похмурий за столиком сидить, за голову тримається.

І внадилася молода дружинонька на танці чи не кожен день бігати. Віктор від цього задоволення сам відмовився. Спробував дружині заборонити, а вона сказала: «Я з тобою разом старіти не збираюся. Будеш таким нудним – взагалі піду!». Вітюня втратити її боявся і погоджувався на часті відлучки покірно.

Далі – більше: молода дружинонька спершу іншу “спочивальню”, а потім і зовсім окрему квартиру зажадала. Там вона скликала пишні вечірки, в гості до неї молодь заходила. А Віктор сидів один у себе в квартирі і гадав собі: «Дивна річ – ніби ж одружений, а ніби ж і ні. У друзів все чин по чину, а у мене все не як у людей».

Я сидів поруч і хотів сказати: «У друзів і дружини інші», – та змовчав, бо Віктор останнім часом сердитий ходить і, не приведи Господи, за необережне слово можна буде і в немилість потрапити.

Фото ілюстративне.