fbpx
Події
Військові РФ спалили свій Град в знак протесту – розвідка

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило про умисне зіпсуття власної техніки російськими військовими в Горлівці.

Як повідомляється на сторінці управління в Facebook, 22 липня військовослужбовці 1 реактивної артилерійської батареї реактивного артилерійського дивізіону 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) навмисно спалили бойову машину БМ-21 (122 -мм РСЗВ Град).

Стверджується, що таким чином військові РФ помстилися за “насильство і крадіжки особистого майна з боку заступника командира дивізіону підполковника Качури Ольги Сергіївни (12.05.1970 р.н.) та помічника заступника командира з озброєння капітана Мельника Юрія Борисовича (19.04.1963 р.н .) “.

Обурення солдат, за даними української розвідки, викликало раптове зникнення всіх особистих мобільних телефонів, які командування дивізіону відібрало під приводом дотримання заходів безпеки. Також військові обурилися нібито даним наказом заарештувати, побити і відправити “на яму” тих, хто заявляв про причетність командирів до конфіскації телефонів.

Також розвідка повідомила, що 21 липня були відкликані з передових позицій четверо бійців другого мотострілецького батальйону 11 окремої мотострілецького полку(Макіївка), які намагалися уникнути безпосередньої участі в бойових діях в районі Авдіївки шляхом умисного виведення з ладу стрілецької зброї.

“З огляду на значне фізичне і психологічне напруження від тривалого перебування на бойових позиціях, проблеми з грошовим та матеріально-технічним забезпеченням, а також регулярні знущання з боку командирів, залишається на низькому рівні морально-психологічний стан особового складу з’єднань і частин 1 АК (Донецьк) ВС РФ, які безпосередньо задіяні в обстрілах сил АТО і житлових кварталів в районі н.п. Авдіївка і Ясинувата “, – резюмували в ГУР.

Читайте також: РОЗВІДКА ЗАЯВЛЯЄ ПРО НАМІР РОСІЙСЬКИХ БОЙОВИКІВ ПОРУШИТИ ОТТАВСЬКУ КОНВЕНЦІЮ

Джерело.

Реклама