fbpx
Події
Військові приєдналися до ветеранів у блокаді залізниці на Донбасі (відео)

Воїни вимагають від керівництва держави припинити торгівлю з окупантами.

Військовослужбовці Збройних сил України приєдналися до торговельної блокади на Донбасі. Армійці заявили, що допомагатимуть ветеранам АТО перекривати шляхи з окупованою теориторією у вільний від служби час за рахунок власної відпустки, а також звернулися до президента з проханням припинити торгівлю з ворогом і наголосили, що під час цієї акції не підтримують жодну політичну силу, йдеться в сюжеті ТСН.

Ветеранську блокаду раніше засудили в керівництві держави – зокрема, категорично проти висловився прем’єр Володимир Гройсман. СБУ зазначала, що торговельна блокада завдає державі колосальних збитків. Натомість на підтримку акції висловлюються деякі народні депутати. Безпосереднє керівництво військових уже заявило, вояки не представляють позицію ЗСУ, а демонструють винятково особисту думку.

Залізнична блокада захопленого Донбасу триває вже кілька тижнів. Бійці та громадські активісти перекрили рух товарних потягів на луганському напрямку та на межі з окупованою Горлівкою. Головна їхня вимога – звільнити українських полонених, припинити торгівлю з бойовиками і визнати захоплені райони Донецької та Луганської областей окупованими.

Читайте також:  Одіозний російський коментатор у прямому ефірі облив брудом кращого біатлоніста світу (відео)

Джерело.