fbpx
Події
Війна триває, але життя продовжується. Звільнений з полону військовий з острова зміїний одружився на Харківщині. Подробиці і фото молодят

Про цю радісну подію повідомили на Facebook-сторінці 229-го окремого батальйону 127-ої окремої бригади ТрО.

У повідомленні зазначається, що боєць 35-ї ОБрМП Валерій на початок війни проходив службу на славнозвісному острові Зміїний.

Як відомо, військовослужбовець разом із побратимами потрапив у полон до окупантів. Доля наших захисників була невідомою деякий час, але, згодом, вони змогли повернутися додому.

Далі пряма мова:

«Війна триває, але життя продовжується. Ми нищимо ворога та будуємо плани на мирне майбутнє, твердо віримо у нашу перемогу і вже перемагаємо, насамперед, у психологічному аспекті, зокрема, стійкістю і незламністю духу. Ще одне весілля – гідне тому підтвердження, адже передісторія цієї події була непередбачуваною», – наголосили у пості.

За словами автора посту, одразу після звільнення Валерій, отримавши відпустку, стрімголов повернувся до Харкова, де мешкає його дівчина Владислава.

«Молодята разом вже другий рік. Їх почуття загартовувались відстанню та часом, а перебування в розлуці та невідомості, дали чітке розуміння того, що життя крихке, а закохані так і не набулися разом. Тож, насолоджуючись кожною хвилиною, цінуючи найменші дрібниці, хлопець твердо вирішив, що вдома його чекатиме не наречена, а вже дружина», — сказано у повідомленні.

Миру нам усім!

Головне фото ілюстративне.