fbpx
Дозвілля
Війна та наплив мігрантів: передбачення Ванги на 2017 рік

Екстрасенси по-різному бачать  майбутнє країн, і яким очікувати цей рік, залишається тільки здогадуватися.

Пророцтва Ванги

Цією унікальною жінкою було передбачена не одна подія, яка згодом збулася. Саме тому її особистість і пророцтва викликають довіру.

Взагалі Ванга передбачала багато, але до пророцтв що найбільше запам’яталися можна віднести наступні:

До 2000 року зникне одна з арабських країн і затопить велике місто.
У 2014 році люди почнуть гинути через ракові захворювання та проблеми зі шкірою.
У 2018 році світовою державою стане Китай.
У 2028 року буде відкрито нове джерело енергії.
У 2046 році буде зроблено великий крок в медицині, можна буде пересадити будь-який орган людини.

Чи збудеться це чи ні, відомо тільки одному Богу. Але в історії відомі й такі передбачення, яким не судилося збутися. Хоча, може вони просто були неправильно розтлумачені.

Пророцтва Ванги що не відбулися

Початок ядерної війни в 2010 році.
Вимирання тварин і рослин в 2011 році і початок хімічної війни мусульман з людьми на планеті.

Пророцтва Ванги на 2017 рік

Ванга пророкувала, що до початку 2017 року Європа буде гинути, так як через чисельні війни, люди будуть вмирати на кордонах різних країн. Спочатку Ванга говорила, що першою країною, яка спорожніє, буде Лівія. Але, внаслідок сьогоднішніх змін спорожнілою країною в 2017 року стає Сирія – і про це говорила велика ясновидиця.

Війна в Європі

Початок Третьої світової війни почнеться саме в країнах Європи, так як через конфлікт на Близькому Сході, постраждають багато країн. Європейці стануть воювати з мусульманами, в боротьбі буде використана ядерна зброя, яка знищить цілий світ.

Дослівні передбачення Ванги на 2017 рік знайти навряд чи вдасться, так як вони всі давно переведені на сучасну мову. Тому іноді інформація не сходиться, виною всьому неякісний переклад.

Вірити чи ні в передбачення Ванги, справа кожної людини. Але одне можна сказати впевнено: покладатися на всі сто відсотків на провидицю не варто. На її практиці були як передбачення що збулася, так і спростовані. Наприклад, Ванга говорила, що в 2010 році почнеться війна, яка триватиме чотири роки. Як бачимо, цього не сталося. Тому не все те, що говорять ясновидці можна вважати правдою.

Читайте також: Розшукують злочинця, який “полює” на дітей (фото)

Джерело.

facebook