fbpx

Війна на Донбасі: український священик дав вражаючий прогноз

Священик Української православної церкви Київського Патріархату (УПЦ КП) Олександр Дедюхін зробив цікаву заяву щодо закінчення війни на Донбасі.
Зокрема, на своїй сторінці в Facebook Дедюхін написав, що війна на сході країни закінчиться восени, пише from-ua з посиланням на “Апостроф”.

Війна обов’язково закінчиться восени. Напевно, не цієї. Швидше за все, навіть не наступної, але обов’язково восени. Ну, або в серпні. Тому що війни завжди закінчуються так.

Читайте також:ВІЙНА НА ДОНБАСІ МОЖЕ ЗАКІНЧИТИСЯ НАВІТЬ ЗАВТРА – САВЧЕНКО

Не коли перестають стріляти гармати. Не коли важливі дядьки в урочистій обстановці під наглядом телекамер підписують перемир’я. І навіть не коли поховано останнього убитого нею солдата

– пояснює священик.

Війна закінчується інакше. Солдат приходить додому і не може знайти себе, плаче за полеглими побратимами. Хворіє цим. Часто п’є і стоїть на біржі. А потім несподівано згадує про насіння, знайдене ним в самий страшний і невідповідний момент на фронті. Солдат майже без надії кидає його в землю свою, і воно виявляються чарівними – приносять несподівано щедрий плід – дітьми, бізнесом і тим, що поїсти. Він збирає врожай. Озирається на плоди своєї праці, відкушує великий шматок соковитого яблука, прожовує смакуючи і каже : “Ось тепер війна точно закінчилася! Перемога”, – і таке, найчастіше, трапляється восени.

– пише Дедюхін.

Джерело.

You cannot copy content of this page