fbpx
Дозвілля
Відверте зізнання. Ліда чи Стелла: кому Холостяк одягне кільце на пальчик

На прохання “КП” в Україні “головний холостяк країни оцінив двох претенденток на його серце. Дівчата теж не сиділи в сторонці, висловивши про красеня все, що на душі лежало.

Вже цієї п’ятниці о 20:00 відбудеться фінал романтичного реаліті “Холостяк-7” на СТБ.

Титулований плавець Дмитро Черкасов, романтик і добряк, за яким сохнуть панянки з усієї країни, визначився, з ким буде будувати відносини поза проектом, а чиє серце, на жаль, йому доведеться розбити.

– Йдучи на цей проект, я сподівався, що зустріну ту дівчину, в яку зможу закохатися. І я не помилився. Ті почуття, які я зараз відчуваю, дуже сильні, – сказав Холостяк. – Від цього почуття закоханості у мене ніби виростають крила. Я щасливий, що зустрів її!

Цілком можливо, прочитавши визнання Холостяка про дам серця, які разом з ним дойшли до фіналу тв-шоу, ви зрозумієте, кому з красунь Дмитро одягне кільце на палець і запропонує продовжити знайомство – вже з вимкненими камерами.

Стелла хоче з Дімою сім’ю, але Холостяк не впевнений, що на цю дівчину можна покластися

Таку дівчину як Стелла я не міг запрошувати на звичайні побачення. Коли ми з нею спускалися з висотки, я й подумати не міг, через що їй довелося пройти. Я зрозумів, наскільки їй було важко зробити цей крок зі мною. Мені дуже важливо, що вона довірилася мені. Цей спуск нас шалено зблизив.

Коли Стелла заявила, що хоче піти, мене це шокувало. Коли вона заплакала, я зрозумів, що вона до мене небайдужа. Людина не може так реагувати без почуттів. Тоді я зрозумів, що не прощу собі, якщо дозволю їй піти.

Стелла – єдина людина, яка зізналася, що хоче створити сім’ю зі мною. Але я побоююся, що в серйозних ситуаціях я не зможу повністю покластися на неї.

Тонкий світ Ліди підкорив Діму, але він не впевнений, що дівчина дозріла для відносин

Вона закрита дівчина, і мені було цікаво дізнатися про неї якомога більше.

Побачення “без слів” було перевіркою, наскільки ми з Лідою відчуваємо один одного. Мова почуттів не вимагає слів, ти і так відчуваєш людину. І це побачення зіграло важливу роль в наших відносинах.

У нас величезне тяжіння один до одного. Я можу її навіть не питати про взаємність, я просто це відчуваю.

З Лідою у нас особливий зв’язок, який я до сих пір не можу сам для себе пояснити. Ліда – це особлива дівчина, у якої дуже великий духовний світ. Вона романтична і тонка, а такі дівчата мене приваблюють. Але я не впевнений, що вона дозріла для відносин.

А тепер черга спокусниць сказати пару слів на адресу свого потенційного обранця!

Стелла боїться душевного болю в майбутніх відносинах

Перша вечірка – це було так давно. Я пам’ятаю, як переживала, що буду перша виходити з лімузина, хвилювалася про те, як він мене сприйме.

З самого початку між нами почалася своя гра. Ми показували один одному характери.

Перше побачення – і він знайомить мене з сім’єю. Для мене це було настільки несподівано. З його сестрою Настею у нас відразу з’явився контакт і взаєморозуміння. Тоді Діма зачепив мене своїм ставленням.

Сьогодні він повинен вирішити, що між нами. Хвилююся, так як панічно боюся душевного болю. його занадто багато було в моєму житті.

Ліда будує плани на сім’ю

У Діми мені подобається те, що він добрий, дуже турботливий ніжний. Відразу розумієш, яким він буде чоловіком і батьком.

У мене жодного разу в житті не було таких моментів. Щоб я плакала, сумувала через чоловіка. А тут просто сльози лилися струмком через Діму.

Я розумію, що у наших відносин може бути майбутнє. Я сказала Дімі, що закохана в нього.

Читайте також:ДОЧЕКАЛИСЯ! ГОЛОВНИЙ “ХОЛОСТЯК” КРАЇНИ ОДРУЖУЄТЬСЯ (ФОТО)