fbpx
Авто
Відсьогодні вступають в силу зміни до правил дорожнього руху

В Україні вступив в силу закон, який змінює правила дорожнього руху щодо руху по колу. Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Закон, який регулює це правило, опублікований 27 квітня в газеті “Голос України” і вступає в силу на другий день після опублікування.

“Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу”, – зазначено в Законі України “Про внесення зміни до статті 41 Закону України “Про дорожній рух” щодо пріоритетів.

Раніше порядок початку руху, зміни руху за напрямком, розташування транспортних засобів і пішоходів, вибору швидкості руху та дистанції, обгону та стоянки, проїзду перехресть, пішохідних переходів і залізничних переїздів, зупинок транспортних засобів загального користування, користування зовнішніми світловими приладами, правила пересування пішоходів, проїзд велосипедистів, а також питання організації руху та його безпеки регулювалися виключно Правилами дорожнього руху, що затверджуються Кабінетом Міністрів.

Читайте також: Вакцинація – це питання національної безпеки України: вже є важкі наслідки відмови від щеплень, – Супрун

Джерело.