fbpx

“Відпустило остаточно”: соцмережу зворушило звернення російського військового до українців

Почуття страху і ненависть до людей, які на свята підривають на вулицях петарди, можна перебороти, проте військовим на це можуть знадобитися роки.

Про це написав у Facebook російський журналіст Аркадій Бабченко, який воював у Чечні.

“Ні, все. Відпустило остаточно. Я більше не смикаюсь, не присідаю, розриви не викликають у мене почуття тривоги і страху, свист петард, так схожий на виття сигналок, не змушує мене покриватися холодним потом, мені не треба докладати зусиль, щоб не впасти і не поповзти у пошуках укриття, і вся ця канонада більше не забирає мене у те розбите війною засніжене мертве місто, яке приходило до мене кожен раз у цю ніч. Мені не хочеться більше вити або напитися”, – повідомив він.

Бабченко розповів, що у нього нарешті пройшла ненависть до людей з хлопавками.

“Цього разу я просто зловив себе на тому, що не звертаю на це уваги, ось і все. Моїм українським френдам – все-таки це лікується. Доведено мною. Потрібно всього років п’ятнадцять”, – уточнив він.

Читайте також: “Цинічні виродки”: Моторолу на ПутінТВ побачили у несподіваній компанії

Примітка. Аркадій Бабченко – унікальний журналіст. У професію прийшов після служби в російській армії, брав участь в першій і другій чеченській кампанії. Будучи репортером, побував у багатьох гарячих точках, в тому числі, в Україні. За незгоду з офіційною російською позицією влади РФ зарахований до числа “націонал-зрадників”. Творець проекту “Журналістика без посередників”.

Джерело.

You cannot copy content of this page