fbpx
Без рубрики
Відповідь Потапа на зрив виступу у Хмельницькому (відео)

Ще зранку п’ятниці в Хмельницькому закликали йти зривати концерт Потапа і Насті, ввечері концерт таки не відбувся. Прокоментувати ситуацію встигли, як активісти, так і власник скандального СВ-клубу Віктор Вікарчук.

Мовчали лише артисти: у своєму твітері Потап лише написав у суботу “спасибі за неочікуваний вихідний” – ймовірно дякуючи хмельницьким активістам. Настя постила в інстаграмі фото з жовтим листям і хвалила осінь.

Читайте також:ДИМ, КРОВ І ВИБУХИ: ЯК У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЗУСТРІЛИ ПОТАПА ТА НАСТЮ (ФОТО)

І ось сьогодні, таки з’явилася відповідь: “Офіційна заява Потапа і Насті про спроби зривів концертів по Західній Україні”.

Датоване воно ще 18 квітня, але по пабліках розганяти його почали сьогодні. Мабуть продюсорам Потапа немає, що додати до того, що було ним сказано пів року тому – коли не відбулися концерти у Луцьку і Івано-Франківську.

Потап говорить по інформаційну атаку і втрати – адже для нього виступи бізнес. Продаються зали, а потім треба повертати гроші за квитки. Цікаво, що Потап починає прес-конференцію ламаною українською мовою, потім переходить на російську. Настя говорить лише російською.

Джерело.