fbpx
Дозвілля
Відпочивай, хто тобі не дає? Ти працюєш через день. Ти цілий день вдома, хочеш лежи, спи, книжку читай – вдає, що не розуміє мене чоловік

У нас з чоловіком двоє дітей, старшій дочці сім, молодшій в цьому році виповнилося чотири. Після другого декрету довелося шукати нове місце, 2020 зніс з лиця землі фірму, з якої я йшла в декрет. Я не впадала у відчай, тому що попередня робота не була межею мрій, і я все одно збиралася звідти йти.

Поки працював один чоловік, було важкувато. Все-таки двоє дітей – це великі витрати. Добре, що у нас немає іпотеки, інакше навряд чи б ми зважилися на другу дитину. Я шукала роботу, де двоє дітей не є мінусом, а й грошей хоч трохи нормально платили.

В результаті знайшла – робота позмінна, день через день по дванадцять годин. Попросити помінятися змінами з колегами можна завжди. Мене в новій роботі влаштовує і зарплата, і те, що від будинку не дуже далеко, колектив підібрався непоганий. Не влаштовує тільки ставлення чоловіка.

Він працює стандартну п’ятиденку по вісім годин. Коли я працюю, то додому приходжу пізніше нього, але він після роботи їсть і лягає на диван, а мені потрібно перевірити уроки у старшій, і хоч трохи поприбирати хаос, який ця трійця встигає влаштувати, поки мене немає вдома.

Чоловік після роботи, коли я на зміні, ввечері забирає дівчаток від свекрухи, яка після школи зустрічає старшу внучку і забирає з саду молодшу. Бабуся дітей годує і вже потім віддає батькові. Той вдома дає старшій завдання стежити за молодшою. вечеряє і лягає на диван. Він втомився.

Робити з дочкою уроки, за його словами, “у нього терпіння не вистачає”. Свекруху я про це не прошу, їй і так велике спасибі, що вона за дівчатками доглядає. Хоч через день, але все одно це велика допомога.

Вихідний день у мене починається з раннього підйому, тому що всіх треба розбудити, нагодувати сніданком, зібрати на роботу і в школу, потім відвести дітей, прибігти додому, по дорозі купивши продукти, приготувати обід, забрати старшу зі школи, нагодувати, посадити за уроки , прибрати в домі удома, перевірити уроки, забрати молодшу з садка, нагодувати, приготувати вечерю. А в перервах ще попрати, попрасувати, заштопати щось, іноді провести генеральне прибирання. Класний вихідний?

У такому режимі я проіснувала три місяці, потім зрозуміла, що скоро ногами вперед винесуть. Вирішила чоловікові нагадати, що я, взагалі то потребую допомоги. А він після роботи лежить на дивані.

Мої слова на чоловіка враження не справили. Він навіть здивувався дуже, бо він працює кожен день, а я через день. Тому у мене є купа часу, щоб все зробити без нього.

– А відпочивати мені не треба? Виходить, що я працюю без вихідних – день на роботі, день домашня вахта, – обурююся я.

– Відпочивай, хто тобі не дає? Ти працюєш через день. Ти цілий день вдома, хочеш лежи, спи, книжку читай – вдає, що не розуміє мене чоловік.

Ну я і не витримала. Узяла і на наступні вихідні просто пішла до своєї мами на цілий день, лиш у вечері повідомивши чоловіка, що мене немає. От просто перед фактом поставила, навіть його мамі не ьелефонувала.

Приходжу, а на столі піца і в домі усе перевертом. Менша на підлозі заснула а старша поруч сидить. Каже тата будила, той не просинається. Я все це діло сфотографувала і вбиральню і кухню і дитячу. Там усе ногами догори стояло, а в білому великому браті плавала резинова качечка. Я навіть уявити не можу, що моя донька там робила.

Наступного дня усе це щастя чоловіку показала. він очі додолу і сказав що все зрозумів. Тепер він мені допомагає. пил може витерти, або з пилососом побігає, але ж допомагає.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.