fbpx
Події
Відомий український футболіст організував аукціон для допомоги пологовому будинку (фото)

Нападник збірної України та іспанської «Гранади» Артем Кравець організував благодійний аукціон, метою якого є збір грошей для пологового будинку у Сокалі. Про це футболіст повідомив у своєму Інстаграмі, опублікувавши фото першого лоту – футболки відомого іспанського гравця Фернандо Торреса. Стартова вартість лоту – 10000 грн.

«У Києві та області рівень благодійності набагато вищий, ніж у регіонах. Тому ми вирішили допомогти пологовому будинку на Львівщині, у відділеннях якого відсутнє необхідне обладнання», – написав Артем Кравець.

Читайте також:ЩЕ ДВОЄ УКРАЇНСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ ПОПАЛИСЬ НА ДОПІНГУ

У Сокальському пологовому будинку ZAXID.NET підтвердили, що з такою ініціативою до них звернулась дружина футболіста – Анна Кравець. Жінка родом із Червонограда, і саме тому подружжя Кравців вирішили допомогти пологовому на Львівщині.

На виручені гроші планують купити апарат УЗД і кардіотокографії, лампи для фототерапії, пульсоксиметри та бокси для новонароджених.

Окрім цього, Артем Кравець пообіцяв зустрітись із переможцем аукціону особисто, а ще подарує йому свою футболку.

Друзья! Мы с женой @annakravets_ начинаем благотворительный аукцион, и первой в нем будет игровая футболка известного футболиста Фернандо Торреса, которую я лично взял после игры! Начальная сумма лота 10.000 грн. Победителю я обещаю личную встречу, а также свою футболку! Деньги, вырученные от продажи, пойдут на покупку необходимого оборудования в районный роддом во Львовской области. В Киеве и Киевской области уровень помощи и благотворительности выше чем в регионах, поэтому мы решили помочь с оборудованием роддому, где нет даже минимального самого необходимого: аппарата УЗИ и кардиотокографии, ламп для фототерапии, боксов для новорожденных, пульсоксиметра для новорожденных и многого другого. Хотя там появляются на свет все малыши из маленьких городков и окружных сел целого района. На любые вопросы по этому поводу отвечу в Директе! Свои предложения пишите в комментариях! Аукцион будет проходить в Instagram и Facebook! Буду благодарен всем за репост! Сделаем доброе дело вместе!🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Світлину опубліковано користувачем Artem Kravets⚽️🏃 (@kravets89)

Джерело.