fbpx
Дозвілля
Відомий російський співак два роки приховував сина

33-річний російський виконавець Сергій Лазарєв , володар третього місця на “Євробаченні-2016″, вже два з половиною роки є щасливим батьком.

Як повідомляє ” Лайф “, у Лазарєва підростає син Микита, якого співак два з половиною роки приховував від громадськості.

Днями артиста помітили під час відвідування одного з московських храмів разом з родиною – його мамою і маленьким хлопчиком, який ніжно тримав Сергія за руку. Після служби виконавець з сином вийшов з церкви, пограв з хлопчиком і посадив його в авто.

Як вдалося з’ясувати порталу, поруч з Лазарєвим дійсно знаходився його син Микита, якому два з половиною роки. Весь цей час співакові вдавалося приховувати факт батьківства від громадськості. У розмові з “Лайф” співак підтвердив, що у нього є син, але ніяких подробиць артист уточнювати не став, запевняючи, що хоче і далі не афішувати своє особисте життя.

“Це моє особисте життя, яке я не хотів би розголошувати”, – заявив він.

А ось друзі Сергія зізналися, що нічого не знають про матір хлопчика. Подейкують, що співак, про орієнтацію якого в пресі багато говорили, скористався послугами сурогатної матері і таким чином став батьком.

Читайте також:МАМА КАМЕНСЬКИХ ВРАЗИЛА СВОЇМ ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ З ЦИГАРКОЮ В ЗУБАХ (ФОТО)

Джерело.

facebook