fbpx
Події
Відомий російський блогер назвав українців “раковою клітиною” і “мутантами”

Відомий російський журналіст і блогер Антон Носик назвав “раковою клітиною” українців, які “радіють” через катастрофу російського військового літака Ту-154 над Чорним морем. Про це він написав у своєму “Живому журналі”.

“Істота, яка дозволяє собі радіти про катастрофу літака — це йоб*ий мутант. Ракова клітина, смертельно небезпечна для організму, в якому вона завелася. Таку клітину потрібно витравлювати хіміотерапією, опроміненням, хірургічним втручанням. Знищувати. Організм, який з якихось причин від неї не захотів позбутися — приречений досить швидко загинути разом з нею. Якщо в Україні радіти катастрофам чужих літаків тепер вважається нормою, то це діагноз всій Україні, з дуже зрозумілим прогнозом”, – вважає блогер.

Він написав, що тепер перед Україною стоїть вибір: “або відмежуватися від тих, хто радіє загибелі людей, або понести одне покарання з тими, хто тішиться, в дусі Содому і Гоморри. Покарання не від Путіна (хто його взагалі питав), а від Господа Бога, який чекав від людей — людяності. Але від України поки не дочекався”, – йдеться у блозі журналіста.

Раніше російський журналіст Аркадій Бабченко зазначив, що у нього “немає ні співчуття, ні жалості” з приводу загиблих людей в результаті падіння Ту-154. Він підкреслив, що “в Україні і тепер ось ще й частково в Сирії – всі ці розмови про те, що “жахлива катастрофа”, “вони лише співаки і танцюристи”, “особисто ніхто з них не винен”, “так не можна” та іншу гіпертрофовану толерантність – просто не збагнуть… Просто знизують плечима і відійдуть в бік. Не розуміючи, навіщо ви їм говорите про те, що потрібно висловлювати співчуття військово-транспортного борту збройних сил країни, яка цими самими збройними силами вбиває громадян його Батьківщини. Де кладовища ростуть, як на дріжджах”.

Читайте також: “Так страшно”: Світлана Лобода тужить за загиблими в авіакатастрофі Ту-154

Джерело.

facebook