fbpx

Відомий блогер прапором України поставив російських туристів на місце: в мережі сміються

Блогер Борис Немировський, відомий під псевдонімом Дід Панас, поставив на місце російських туристів за допомогою прапора України, пише “Обозреватель”.

Історію про це сам Немировський опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, інцидент стався тоді, коли він летів до Берліна. До нього підсіли чоловік і жінка, які спілкувалися російською мовою і явно проявляли свою нелюбов до України.

“Сіли біля мене двоє – здоровський бавур та така собі його кобіточка, тай заходилися між собою російською розмовляти. Ну, я мовчу – чого мені, не вуха ж їм відгризати… Аж прислухаюся – а вони про те розмову ведуть, що ото, мовляв, “вот ім аткроют бєзвіз, ані фсє сюда ломануццо, будут тут пріслугой жопи витірать бабкам. А ми хоть с візой, зато как бєлиє люді атдихать єздім”, – написав блогер.

Почувши їхні розмови, Немировський почепив на светр український прапор. Після цього жінки “замовкли, посиніли, неначе їжака ковтнули”.

“І кобітка нервово так (вона всередині біля мене всілася) від мене відсувається, а оте одоробло вчепилося в стюардесу та намагається їй пояснити, що “ві вонт ета… туда… зіс плейсіз…”. Я пояснюю стюардесі німецькою, що люди бажають від мене відсісти на вільні місця. Стюардеса німецької не знає (літак Ryan Air), повторюю англійською. Їх відсаджують. Бєлиє люді, нєнуашо…” – написав блогер.

Читайте також: Пригоди російського подружжя на українській заправці

“А в мене – вільний ряд. Як і бажалося. “Вот што крєст животворящий дєлаєт!” – додав Немировський.

Історія розсмішила користвачів соцмережі. У своїх коментарх вони жартома назвали прапор “животворящим”, а також розповіли подібні історії, що сталися з ними під час подорожей.

You cannot copy content of this page