fbpx
Події
Відомо, на які ризики чекати в 2017 році

Експерти вважають, що зовнішня політика новообраного президента США Дональда Трампа та європейські вибори можуть стати надзвичайною загрозою для світового порядку.

За даними результатів традиційного щорічного опитування Bloomberg, у якому взяли участь 146 провідних експертів – США та Європа у наступному році можуть становити потенційні політичні ризики для решти світу.

38% респондентів вважають, що найнебезпечнішою є політика президента США Дональда Трампа. Фахівців бентежать його ініціативи, щодо тарифів на імпорт з Китаю та масові депортації, які мають місце бути. Також експерти переконані, що він буде наполягати на зниженні податків.

Також вихід Великобританії з ЄС загрожує низці інших ударів. Зокрема, аналітики вважають, що Греція у найближчі три роки дає найбільше приводів для занепокоєння. Також є хвилювання, пов’язані з Польщею, де “взяли гору популісти”.

Респонденти Bloomberg не виключають вірогідність дострокових виборів у Великобританії. А експерт з економіки Енвера Еркан зауважує, що ймовірність політичних хвилювань в Європі, безумовно, є й залишиться головним ризиком 2017 року.

Експерти вважають малоймовірними посилення антитрампівських протестів та залучення для їх придушення силовиків, а також повернення Куби під сферу впливу Росії.

Читайте також:УРЯД ПОЛЕГШИВ ЖИТТЯ ЖІНКАМ, ЯКІ НАРОДЖУЮТЬ

Джерело.

facebook