fbpx
Дозвілля
Відома волонтерка приїхала аж з Іспанії, щоби похрестити дитину бійця АТО (відео)

Військовий Сергій Кисіль запропонував волонтерці Марії Вертецькій стати другою мамою своєму синові, і так віддячив їй за опіку. Жінка вже 17 років живе за кордоном.

Від початку війни допомагає бійцям на передовій та пораненим захисникам. Серед них і Сергій, він боєць 30 механізованої бригади. Саме його прохання похрестити другого сина Андрія стало для Марії Вертецької приємною несподіванкою.

“Це була новина така неймовірна, така раптова, що я навіть не знала, чи то правда, чи то мені сниться. В мене була така пауза, хвилина мовчання, а потім кажу, так, я згідна”, – розповідає волонтер.

Сам Cергій Кисіль, військовослужбовець 30-ї механізованої бригади, не зміг приїхати на хрестини сина, досі лікується у столичному шпиталі. Він був поранений у лютому поблизу Дебальцевого.

“Осколкове поранення лівого бедра. На даний момент майже не вистачає дев’ятнадцяти сантиметрів кістки. Зараз наклали внутрішню фіксацію ще закріплять гіпсом”, – каже дружина військовослужбовця Тетяна Кисіль.

Хрещені батьки маленького Андрія кажуть, хочуть щоб хлопчик ріс схожим на батька.

Читайте також:Діри в стінах, з яких вивалюються таргани, – пацієнт поділився враженнями від обласної дитячої лікарні (ФОТО)

Джерело.

facebook