fbpx
Події
Відома актриса покинула Росію (фото)

Актриса переїхала до старшої дочки в США

Виявилося, колись популярна рудоволоса актриса залишила Росію і переїхала до старшої дочки в США. Колись Амалія Мордвинова була однією з головних зірок в російському театрі і в кіно. Амалія знімалася у Карена Шахназарова, Павла Чухрая, Єгора Кончаловського, Олександра Мітти та Гліба Панфілова. Але кілька років тому Мордвинова пропала з поля зору, кинувши роботу в кіно, розлучилася з чоловіком, бізнесменом Вадимом Бєляєвим і багато часу провела на Гоа.

Журналісти з’ясували, що Індія була лише її тимчасовим притулком. “Вісім років тому моя старша дочка Діана поїхала до Америки відвідати тата і бабусю з дідусем, а в результаті прийняла рішення залишитися. Мені було дуже сумно, але Діану теж можна було зрозуміти, У її тата Олександра Гольданського тоді з’явилася нова прекрасна сім’я, а у мене тільки-тільки трапилося розлучення, так що рішення Діани було цілком виправданим. Діана залишилася в Нью-Йорку – вчитися і освоюватися в новій сім’ї. А я на початку 2009 року, зазнавши нищівної поразки на особистому і професійному фронтах, зруйнувавши дощенту здоров’я і взаємини з рідними і друзями, рятувалася в Індії. Притулком для мене і трьох моїх молодших дітей стали Гімалаї, потім Гоа і Раджастан”, – повідомила Амалія Мордвинова.

 Так тривало доти, поки її семирічному синові Герману чи не настала пора йти в школу. Через низький рівень освіти в Індії в 2013 році Мордвинова з дітьми повернулася до Москви. Сумуючи за старшою дочкою, Амалія стала вмовляти її приїхати в Росію, але Діана встигла звикнути до свого нового дому, завела друзів і хотіла тільки спокою і стабільності. А актриса дуже хотіла, щоб всі її діти росли разом. “Тоді я зважилася на велике переселення і возз’єднання зі своєю старшою дочкою”, – повідомила про своє рішення Амалія.

Як повідомляють “7 Дней”, в новому будинку Мордвинової завжди багатолюдно: це і родичі, і друзі з різних країн, і вчителі дітей, і помічники по господарству. Сама ж Мордвинова відкрила в собі поетичний дар. Це добра робота її так захопило, що Амалія написала книгу “Концепція райського саду”. Артистка розповіла, про що вона: “Як прийти до позитивного мислення і, що найцікавіше, закріпитися в ньому назавжди, створюючи свій світ за подобою райського саду – ось про що ця книга. 60 віршів і 27 ілюстрацій мого улюбленого художника і одного Леоніда Лівшиця були зібрані воєдино”.

Читайте також: ФРАНЦУЗЬКИЙ СПЕЦНАЗ ЗАГНАВ АВТОБУС З РОСІЯНАМИ У ВІДСТІЙНИК (ВІДЕО)

мордвинова

Джерело.