fbpx

Відмовилася платити? У скандал із концертом Орбакайте в Києві “підкинули дров”

Однією з версій скасування концерту російської співачки Крістіни Орбакайте в Києві називають відмову платити замовникам заворушень перед концертами “потенційно неблагонадійних” артистів. Про це пише “Обозреватель” з посиланням на КП в Україні.

“Тут не стільки в “Євробаченні” питання, скільки в часі, який дасть можливість створити більш сприятливі умови, щоб концерти пройшли спокійно. Мені зателефонував київський організатор і сказав: “Олександре, щодо Христини заборони немає, але краще перенести на осінь”. Ми так і зробили, хоча були налаштовані вилітати, і довелося здавати квитки до Києва… Але вони знають внутрішню ситуацію краще, – навіщо перечити замовнику?” – розповів директор Орбакайте Олександр Качан.

При цьому організатори туру – компанія “Бонапарт-концерт” – надіслала Палацу Україна листа, в якому про Євробачення – ні слова, зате з наголосом на фразу “суспільні збурення”.

“Компанія “Бонапарт-концерт” попросила перенести концерт в обумовлені терміни, ми це зробили. Але я вже не перший раз спостерігаю “ситуативні обурення” перед концертами окремих артистів. Наприклад, перед концертом Малініна пару днів назад – повний штиль, хоча він теж із Росії”, – повідомив директор Палацу “Україна” Роман Недзельський.

Читайте також: Орбакайте розлютила адептів Путіна заявою щодо України

Він припустив, що промоутери Малініна змогли домовитися з нашими “патріотами-практиками”, які громлять концерти зірок і добре на цьому заробляють, а організатори шоу Орбакайте – не домовилися. На зірках завжди можна було добре заробити, люди цим користуються.

Недзельський вважає, що таким чином процвітає новий вид рекету.

“Бучу” влаштувати або згладити – елементарно. Головне – домовитися з потрібними людьми. І виставити українців ідіотами – мовляв, помилуйтеся – воюють між собою за те, щоб впустити або не пустити артистів. Не впускати, звичайно! Закінчиться війна – ось тоді поговоримо”, – зазначив він.

You cannot copy content of this page