fbpx

Відкриваючи чек, дівчина дуже хвилювалася, бо була впевнена, що решту свого життя їй доведеться оплачувати за своє лікування. Вона подивилась на рахунок і її увагу привернув дивний напис у кутку. Те, що там було написано, її неабияк здивувало

Відкриваючи чек, дівчина дуже хвилювалася, бо була впевнена, що решту свого життя їй доведеться оплачувати за своє лікування. Вона подивилась на рахунок і її увагу привернув дивний напис у кутку. Те, що там було написано, її неабияк здивувало.

Один дуже бідний хлопець не міг оплатити своє навчання, проте дуже хотів вчитися. Він був змушений ходити від хати до хати і продавати товар, щоб щось заробити.

Одного разу він виявив, що в нього в кишені тільки десять центів, а йому дуже хотілось їсти. Тоді він вирішив, що в наступному будинку попросить їжі. Та від його сміливости не залишилося ні сліду, коли двері йому відчинила молода красива дівчина. Юнак наважився попросити тільки склянку води. А дівчина подумала, що, мабуть, він голодний, і принесла йому велику склянку молока.

Юнак повільно його випив, а тоді запитав:

– Скільки я вам винен?

– Нічого ви мені не винні, – відповіла дівчина. – Моя мати вчила нас ніколи нічого не брати за доброту…

– Тоді я вам вдячний від усього серця, – сказав хлопець.

Коли хлопець, який уже був готовий здатися і закинути навчання, пішов із того будинку, він відчув себе не просто фізично міцнішим, але й сильнішим у вірі в Бога і в людство.

Через декілька років ця молода дівчина тяжко занедужала. Місцеві лікарі були дуже стурбовані. Нарешті її відправили у велике місто, де скликали на консиліум спеціалістів, щоб ті вивчили її рідкісну недугу.

Одним із цих фахівців був відомий доктор Говард Келлі. Коли він прочитав назву містечка, з якого прибула дівчина, у його очах блиснув дивний вогник. Він одразу підвівся, одягнув свій лікарський халат і пішов її оглянути. Говард одразу ж впізнав дівчину.

Він повернувся у свій кабінет, сповнений рішучості зробити все можливе, щоб врятувати її життя.

Доктор Келлі особливо уважно поставився до її випадку. І після довгої боротьби перемогу над недугою було здобуто. Рахунок про оплату лікування він попросив передати йому для схвалення. Він подивився на нього, потім написав щось у куточку, і чек було відправлено дівчині.

Відкриваючи чек, дівчина дуже хвилювалася, бо була впевнена, що решту свого життя їй доведеться оплачувати за лікування.

Нарешті вона подивилась на рахунок і її увагу привернув дивний напис у кутку, це були слова: “Повністю оплачено склянкою молока”.

Підпис: доктор Говард Келлі.

You cannot copy content of this page