fbpx
Події
Відео паводку в Закарпатті налякало мережу

В мережі з’явилось відео льодоходу, який виник на на річці Уж в Ужгороді. За словами екологів, лід розколовся та почав рух по річці через різке потепління.

Як повідомили в ужгородській міській раді, за річкою стежитимуть дві моніторингові групи. Якщо виникатимуть крижані затори, викликатимуть рятувальників.

Відео льодоходу, зняте з висоти пташиного польоту налякало користувачів соцмереж. Дехто пов’язує паводок в гірських річках із вирубуванням лісу в Карпатах.

“Рубайте ліс й далі, то й будуть i не такi видовища з елементами жахiв. В гірській місцевості саме ліс сповільнює наповнення водами річок”, – пишуть в соцмережах.

“Нічого страшного в тому нема! В 60-их і 70-их роках на наших річках були і більш маштабні льодоходи. Просто за останні 30 років ми забули , що таке справжня зима. За часів мого дитинства крига плила такими брилами як баскетбольні площадки , товщиною до 30-40 см. Ми дітлахи на них ще умудрялися сплавлятись вниз по течії , а це якесь сміття пливе рікою”, – написав один із користувачів.

Читайте також: Стали відомі подробиці смерті матері 3 дітей на Буковелі (фото)

Джерело.