fbpx
Без рубрики
Відданість без меж. У Києві кішка йшла 30 днів, щоб повернутися додому

У Києві кішка Чіта витратила 30 днів, щоб повернутися додому.

Про це розповіла господиня мандрівниці Наталя, пише “Вечірній Київ”.

“Я тільки читала, що кішки повертаються на великі відстані, але ніколи не думала, що таке може статися насправді. Рівно через місяць, день у день, як ми її віддали до родичів на Троєщину, вона прийшла додому. Як вона Дніпро перетнула, як не потрапила під машину, не знаю”, – розповіла жінка.

За словами Наталії, Чіту вона ще кошеням підібрала на вулиці – вигодувала і вилікувала.

“А коли дочка народила дитину, вони повернулися в нашу квартиру (на Троєщині. Наталя живе в районі Виноградаря. – ред.). Зі старою кішкою Чіта подружилася, і до дитини нормально поставилася, але вона ж гуляє на вулиці, у нас перший поверх. Родичі стали вмовляти віддати її їм. Мовляв, вона ходить по землі, лазить по підвалах, а потім стрибає в ліжечко до дитини. Я довго вагалася, але потім погодилася”, – розповіла господиня Чіти.

“Раптом вночі чую знайомий звук стрибка на підвіконня. За рік, поки Чіта жила у мене, я його чула майже щодня. Все, думаю, глюк. Вмикаю світло – точно, вона. Худа і дуже голодна. Три дні відсиплялася. А потім як ні в чому не бувало пішла на вулицю. Тепер я з нею ні за що не розлучуся”, – наголосила Наталія.

Читайте також: Кіт вже рік чекає господарів, які покинули його (фото)

Джерело.