fbpx

“Відбувається переворот”: 30 чоловіків у військовій формі захопили адмінбудівлю під Одесою

Тимчасово виконувачка обов’язків голови селищної ради Затоки Наталія Вернигора заявила, що в понеділок, 27 березня, близько 30 осіб у військовій формі захопили будівлю місцевої поліції, а також селищної ради. Про це повідомляє “Обозреватель” з посиланням на видання 048.ua.

Вернигора назвала подію “переворотом”, який нібито влаштували прихильники депутата Галини Баранівської.

“Ще о п’ятій годині ранку в будівлю поліції, яке розташоване біля селищної ради увірвалися люди близько 30-ти осіб, у балаклавах із помповою зброєю. Після було зламано будівлю селищної ради з чорного ходу”, – зазначила Вернигора.

За її словами, прихильники Баранівської готують проведення сесії, на якій будуть забезпечувати присутність Богдана Шевчука, який перебуває під забороною на спілкування зі свідками у кримінальній справі 66-ти ділянок.

“Таким чином, відбувається активне нехтування законом і забезпечення подальшого незаконного управління Затокою ОПГ”, – наголосила Вернигора.

Читайте також: Справа збитого Іл-76: генералу Назарову дали 7 років в’язниці

Однак місцеве видання “Таймер” із посиланням на власні джерела повідомляє, що “новообраний секретар Затокської селищної ради Барановська та депутатський корпус, який підтримує її” вільно пройшли в адмінбудівлю і приступили до роботи.

“Вернигора, яка вважає себе секретарем селищної ради, її помічники і юристи почали залишати будівлю ще ввечері 24 березня. Сьогодні вранці найнята на роботу Вернигорою фірма для охорони селищної ради залишила свій пост і передала ключі Галині Баранівській”, – йдеться в повідомленні.

 

You cannot copy content of this page