fbpx
Дозвілля
Від того, як вони одне на одного подивились, мені неприємно стало. І все б нічого, але ось цю людину мені кумою рекомендували брати батьки чоловіка. І як я повинна це розуміти

Вступаючи в шлюб шість років тому, я сподівалася побудувати довгий і щасливий союз. Поява спільної дитини повинна була тільки зміцнити наші відносини і створити благополучну і повноцінну сім’ю.

Я завжди вважала себе мрією будь-якого чоловіка: приваблива, спокійна і терпляча, з хорошою освітою, вміє любити по-справжньому і добре готувати. Натомість особливо нічого не вимагала. Єдине бажання у мене було, щоб мене любили і поважали.

Два роки я займаюся вихованням нашої дочки, доглядаю за невеликим будинком і садом і трохи приділяю час саморозвитку і спорту. Чоловік турботливий, непогано заробляє, у вільний час займається дитиною, не залишаючи мене без уваги.

Але несподівано я стала помічати, що мій чоловік з особливою ніжністю і захопленням дивиться на нашу куму. Я з нею познайомилася перед появою нашої дочки. Вона була доброю знайомою родини чоловіка. Кума, будучи веселою і енергійною дівчиною, увійшла в довіру до мене відразу, налагодивши згодом контакт і з нашою дитиною. Сімейні свята не обходяться без запрошених і родичів. Кума також бажаний гість у нашому домі.

І якщо, на початку нашого знайомства, я не надавала особливого значення поглядам чоловіка, спрямованих на хресну нашої дочки, то зараз все змінилося. Посмішка, жести, довгі погляди і приховане захоплення – все це присутнє між ними. Я не можу помилятися. Любляча грамотна жінка не зможе не помітити таке. Вони були знайомі задовго до моєї появи в цій родині і що їх поєднує, я гне знаю.

Чим більше я спостерігаю за ними, тим більше розумію, що потрібно робити щось, міняти кардинально відносини. Ні, потрібно якось припинити цей зв’язок. Поговорити з чоловіком і закінчити ці відносини раз і назавжди? Може залучити його батьків до розмови. Адже це саме вони запропонували взяти її хрещеною, переконуючи, що вона чудова людина.

Я ставлю собі питання, і сама на них відповідаю. Потрібно знати собі ціну. Адже я не заслужила такого ставлення. І в той же час я не хочу втратити свого чоловіка. Мені потрібно зберегти свою сім’ю, заради нашого майбутнього, заради щасливого майбутнього моєї дитини. Відчуваю, що наш шлюб висить на волосині. Як не дати йому зруйнуватися?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.