fbpx
Події
Від раку помер зірка індійського кіно (фото)

У лікарні міста Мумбай у віці 70 років помер легендарний індійський актор Винод Кханна.

Місцеві ЗМІ часто називали його «одним з останніх романтичних героїв Боллівуду». У рейтингу «100 найкрасивіших чоловіків Індії XX століття» він посідав третє місце.

Як повідомляє видання Times of India, причиною смерті став рак сечового міхура. Актор був госпіталізований ще 31 березня і його стан все погіршувався, пише fakty

Кханна почав свою кінокар’єру в 1968 році, виконуючи ролі лиходіїв. Потім перейшов до героїв. Вже через кілька років він став одним з найулюбленіших акторів в Індії – поряд з Амітабхи Баччаном, разом з яким Винод часто працював в команді. З 1968 по 2015 рік Кханна знявся в 140 фільмах на мові хінді. Багато з них були популярні в СРСР. Серед них картини «Серцеїд» (1976), «Амар, Акбар, Антоні» (1977), «Владика долі» (1978), «Чандні».

В кінці 1990-х років актор захопився політикою. Він обирався в парламент країни від Індійської народної партії. Обіймав посаду молодшого міністра культури і туризму, а також державного міністра закордонних справ. У 2009 Кханна пішов з політики.

Винод Кханна був одружений двічі. Перший раз він одружився в 1971 році. Від Гітанжалі Телеярхан, з якою він познайомився ще в коледжі, у нього є два сини – Рахул і Акшай. Обидва стали акторами.

Другою дружиною кінозірки в 1990 році стала Кавіта Дафтарі, дочка  Сараї Дафтарі. У подружжя народилися син Сакші і дочка Шраддха.

Президент Індії Пранаб Кумар Мукерджі висловив щирі співчуття родичам покійного.

Читайте також:НА ОДЕЩИНІ 3-РІЧНА ДИТИНА РОЗБИЛАСЬ НА СМЕРТЬ, ВПАВШИ У КОЛОДЯЗЬ