fbpx
Дозвілля
Від імені неіснуючої панянки запропонувала чоловікові приєднатися до мого закритого аккаунту. І що б ви думали — він подав заявку на підписку. Звичайно, я її прийняла

Ось, чесне слово, не знаю, як ставиться до всіх цих соціальних мереж. З одного боку — без них вже і ніяк, а з іншого — скільки сімей вони розбили, страшно подумати. Ось і моє сімейне життя, на межі…

А почалося все з подруги. Подзвонила мені і повідомила, що вони з чоловіком розлучаються. Як? чому? Я була вражена звісткою, тому що милішої, дружнішої і досконалішої пари я не знала. Одружені майже 7 років, мають чудових двійнят, будинок побудували. Яке розлучення, про що вона?

На жаль, все виявилося дуже прозаїчно. Моя подруга дізналася, що у чоловіка є закритий аккаунт в інсті. Їй це не сподобалося, але вигляду вона не подала. Вирішила перевірити чоловіка. Створила новий аккаунт, поставила фотографію гарної дівчини, назбирала підписників, щоб аккаунт не виглядав порожнім, місяць постила туди всяку всячину і нібито себе. Всі фотки брала з мережі. Почала писати коменти спочатку у відкритий профіль, а потім надіслала запит на підписку в закритий. І чоловік її, недовго думаючи, прийняв.
Як ви вже зрозуміли, нічим хорошим це не закінчилося.

Чоловік почав переписку з власною дружиною і навіть запросив її на вечерю.

Його закритий профіль дуже відрізнявся від офіційного. У ньому він був вільним красенем без жодної фотографії з родиною. А серед підписників в основному жінки. Тоді як у відкритому профілі — він люблячий батько і чоловік.

Подруга, звісно, не витримала, вона забрала дітей і поїхала до матері на час розлучення. Її чоловік, звичайно ж, все заперечує, сказав, що це від нудьги, нічого серйозного ні з ким він не заводив стосунків. А потім і зовсім переклав провину на мою подругу. Мовляв, це вона його «розвела» і підставила. А він білий і пухнастий просто писав, що в голову прийде.

Не знаю, пробачить вона йому чи ні. Поки що мова про те, щоб возз’єднатися у них не йде. Хоча на мій погляд, це була просто розвага, не факт, що він зайшов би далі.

Після цієї історії я довго думала і все ж таки зважилася на перевірку свого чоловіка. Ми одружені лише два роки, дітей у нас поки що немає, тому становище досить хитке. Ні, ми, звичайно, любимо одне одного. Але краще вже зараз зрозуміти, чи є у мого чоловіка інша жінка, коли розірвати стосунки можна буде майже без великих втрат.

Я все зробила, практично, за «рецептом» подруги. Єдине, сама створила закритий аккаунт. Розмістила фотографії красивої дівчини з фотостоку. А через деякий час, від імені неіснуючої панянки запропонувала чоловікові приєднатися до мого закритого аккаунту. І що б ви думали — він подав заявку на підписку. Звичайно, я її прийняла.

Поки що, нічого забороненого чоловік не робить, лайкає мої пости, щось відповідає мені, на побачення не запрошує. Але мене діймає сам факт того, що він підписався на закритий аккаунт незнайомої йому дівчини. Навіщо? Для чого?

І ось тепер велике питання: провокувати його далі чи закинути цю справу?

Напевно, виберу другий варіант. Він же чоловік, в кінці кінців, ну подобається йому спілкуватися з красивими дівчатами. За два тижні з його боку не було намірів стрибнути в гречку зі мною ж. Але на душі все одно кішки трохи шкребуть.

Фото ілюстративне.