fbpx
Події
Від “Брата-2” до “Майстер і Маргарита”. Опубліковано список заборонених в Україні фільмів і серіалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оприлюднила перелік з 545 фільмів і серіалів, заборонених в Україні протягом останніх двох років. Список оприлюднено на офіційному сайті Нацради.

Протягом 2014-2016 рр. Держкіно відмовило у державній реєстрації і скасував прокатні посвідчення на трансляцію понад 500 фільмів і серіалів.

У списку є такі відомі фільми і серіали, як “Бандитський Петербург”, “Агент національної безпеки”, “Брат-2”, “Вороніни”, “Гірко!”, “ДМБ”, “Ялинки 2”, “Каменська”, “Майстер і Маргарита”, “Вулиці розбитих ліхтарів”, “Фізрук”.

У Нацраді пояснили, що за результатами постійних моніторингів телеканалів регулятор щотижня звертається в Державне агентство України з питань кіно із дотримання телекомпаніями вимог законів України “Про кінематографію” та “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їхньої символіки” для прийняття відповідних заходів.

Серіали і фільми, в яких регулятор вбачає ознаки порушень законодавства, передають на розгляд Експертної комісії з питань поширення і демонстрації фільмів. Після експертизи члени комісії роблять висновок про відповідність фільмів до чинного законодавства, на підставі якого Держкіно може відмовити у державній реєстрації фільмів та видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів або його скасувати.

Нагадаємо, 22 листопада в Україні заборонили 7 російських серіалів.

Читайте також: Українські красуні із сил АТО вразили всесвітньо відомий таблоїд

Джерело.

facebook