fbpx

Вічні наречені: яких жінок не беруть заміж

Вельми поширена, багатьом знайома життєва ситуація: дівчина і гарна з себе, і освічена, й модно та стильно одягнена, і на престижній роботі, а не одружена, хоча, здавалося б, тільки про це й мріє. В той час як її подружки-поганулі вже давно і вдало влаштовані, їй, розумниці й красуні, залишається лише розводити руками: “Не беруть!” “Це вінець безшлюбності!” – з розумним виглядом говорять “знавці”, натякаючи на те, що без впливу потойбічних сил тут точно не обійшлося, пише ТСН.

Але, ймовірно, у ситуації набагато більш банальні й приземлені причини. Психолог Діна Васильченко пропонує розглянути найпоширеніші з них. Чому ж жінки хочуть, але не можуть вийти заміж?

Трудоголізм. Надмірне захоплення кар’єрою, на жаль, не сприяє влаштуванню особистого життя. Жінці, яка “гоpить” на роботі весь час і енергію віддає їй, знайомитися і ходити на побачення просто ніколи. Не дивно, що, віддавши найкращі роки просуванню службовими сходами, вона у результаті опиняється сама. Наслідком надмірного трудоголізму є й наступна причина, через яку значна частина жінок не може вийти заміж – їм просто ніде познайомитися з кандидатами в чоловіки.

Читайте також: Долі людські: батько-циган перед смepтю розкрив неймoвiрну таємницю

Ніде познайомитися. Зазвичай від цього стpaждають ті, хто працює в жіночих колективах, наприклад, шкільні вчителі. Першу половину дня жінки цієї професії проводять на роботі, де з чоловіків тільки вчитель фізкультури чи праці, який до того ж нещодавно звільнився. Де їй знайти чоловіка? Звісно, існують нічні клуби, сайти знайомств в Інтернеті, навчальні заклади, клуби за інтересами й навіть курортні романи, деякий, хоч і невеликий відсоток яких закінчується шлюбом. Але все-таки ліпше за все шукати чоловіка для серйозних стосунків саме за місцем роботи – там, як казала героїня фільму “Найчарівніша і найпривабливіша”, “все якось фундаментально”.

Сильне бажання. Давно помічено: що сильніше чогось хочеш, то менше шансів отримати бажане. Поступово воно стає маною, ідеєю фікс, але життя вперто не дає нам того, чого ми так хочемо. У такому разі психологи радять “відпустити ситуацію”. Життя показує, що потім відбуваються справжні дива: жінки, яких лікарі оголосили бeзплiдними, наpoджують, а самотні знаходять свою другу половинку.

Зацикленість. Причина, прямо пов’язана з попередньою: жінка настільки сильно хоче заміж, що буквально відлякує своєю наполегливістю всіх можливих претендентів на свою руку й сеpце. Навіть якщо вона ретельно приховує своє бажання, її підсвідомість видає – довколишній простір насичується її прагненнями й побоюваннями. І як би сильно чоловік не любив і не хотів бути поруч, таке форсування подій, найімовірніше, його насторожить. Не варто лякати потенційного чоловіка, особливо на ранніх стадіях стосунків.

Підвищені вимоги до супутника життя відлякують чоловіка не менше, ніж зацикленість на шлюбові. Знайти такого, щоб “не пив, не куpив і квіти завжди дарував”, напевно, можна, але це забере не один десяток років. У той час як трохи опустивши планку, ви неабияк полегшите собі задачу. Але тільки тому, що ви дуже хочете заміж, свою власну планку занижувати не варто – з комплексами неповноцінності і пaтoлoгічною невпевненістю в собі заміж не вийдеш. Для чоловіка важливо, як жінка себе підносить, тому робити це теж потрібно вміти.

Роман з одруженим чоловіком – це шлях у нікуди. Ну, якщо жінці достатньо такого “заміжжя наполовину”, то цей варіант нічим не гірший за інші. Але тим, хто не хоче все життя задовольнятися другорядною роллю в житті коханого чоловіка, він категорично не підходить. А головна небезпека стосунків з одруженим полягає в тому, що він і сам не одружується, і самим фактом свого існування унеможливлює появу в її житті інших, більш перспективних в плані сімейного життя чоловіків.

Читайте також: На таких жінках ніколи не одружуються

Чуттєвість і бездушність. Жінки надмірно темпераментні і чуттєві всіма силами прагнуть “обкрутити” чоловіка, що теж не може не лякати. Втім, як і бездушність: жінка, яка емоційно черства, нібито застебнута на всі ґудзики, яку потрібно постійно торсати, теж не надто цікава в ролі потенційної дружини. Такі жінки можуть мати прекрасні моральні якості й бути прекрасними господинями, але вони настільки нежіночні, що чоловікам просто не зрозуміло, що з ним робити.

You cannot copy content of this page