fbpx

Вічна чорна смуга: три найнещасніші знаки зодіаку

Вічна чорна смуга: три найнещасніші знаки зодіаку

Риби
На першому місці – Риби. Ці замкнуті та меланхолійні люди найчастіше відверто зізнаються, що нещасні. У більшості випадків представники цього знака – інтроверти, які часто йдуть у себе і схильні до самокритики. Для щастя представникам цього знака необхідна людина, яка ними щиро захоплюватиметься і тим самим допоможе Рибам подолати невпевненість у собі.

Рак
Друге місце астрологи віддали Ракам. У них багато проблем через вроджену чутливість і зайву емоційність, вони сповнені комплексів і страждають від невпевненості в собі. Часто Рак робить боязкий крок на шляху до успіху і відразу відступає назад, сумніваючись у своїх силах. Все це не робить його життя щасливішим.

Діва
На третьому місці нещасливого рейтингу розташувалася Діва. За словами астрологів, це досить драматичний і знервований знак. Люди, народжені під цим сузір’ям, не вміють розслаблятися та відволікатися від справ. Вони завжди готові взяти на себе будь-яку відповідальність, навіть якщо нести такий вантаж просто нестерпно. Розділити цю відповідальність із близькими людьми Діви теж не можуть через свій важкий характер.

You cannot copy content of this page