fbpx
Події
Ветерани АТО обіцяють блокаду Донбасу, якщо обмін заручників не відбудеться протягом семи днів

Ветерани АТО обіцяють блокаду окупованих територій Донбасу у разі незвільнення проросійськими бойовиками полонених. Про це в ефірі Радіо “Донбас.Реалії” заявив офіцер батальйону “Донбас” Євген Шевченко.
“Якщо протягом цих 7 днів не відбудеться обміну, охочих долучитися до акції з блокування окупованих територій вже досить багато. Зараз організовується штаб, який координуватиме дії, тому що протяжність лінії фронту досить велика. Хоча робочих КПВВ, через які йдуть всі ці вантажі, не так вже й багато”, — сказав Є.Шевченко.
Він зазначив, що учасники добровольчих батальйонів і ветерани антитерористичної операції почнуть акцію через 7 днів — 23 грудня.
Є.Шевченко також нагадав, що подібний досвід у військовослужбовців вже був в грудні 2014 року.
“У грудні 2014 року ми блокували так званий гуманітарний конвой Ахметова. І так само ми блокували низку блокпостів в Луганській і Донецькій областях з недопущенням перевезення будь-яких вантажів на окуповані території. І вже через тиждень практично всі полонені батальйону „Донбас“ обміняли. 96 осіб, якщо я не помиляюся. І решту 10, ми звільнили протягом наступного року”, — сказав Є.Шевченко.
Читайте також: Як вбивали Алеппо (фото, відео, 16+)
Джерело.

facebook