fbpx
Події
“Весілля не буде”: Володимир Кличко та його наречена Гайден Панеттьєрі вирішили скасувати заручини

Український боксер Володимир Кличко та його наречена акторка Гейден Панеттьєрі вирішили скасувати заручини.

Про це повідомляє E! Nеws із посилання на джерело.

“Наразі Гейден одна і вона разом з Володимиром є співбатьками (їхньої доньки) Кайї. Кайя, перш за все, зі своїм батьком та його сім’єю в Європі та Флориді. Вони також проводять час разом як сім’я з Гейден”, – розповів співрозмовник видання.

“Гейден та Володимир перебувають у чудових та дружніх стосунках, вони – велика частина життя один одного. Гейден повертається до Лос-Анджелеса і буде вирішувати, що далі”, – додало джерело.

Новини про скасування заручин з’явилися лише через місяць після того, як пару разом з донькою бачили у Греції  на літньому відпочинку. Тоді в їхніх стосунках не помітили неприємностей.

“Гейден не носить персня, але вони, безумовно, пара”, – розповіло джерело E! Nеws на той час. “Вони були люблячими та усміхненими, коли гуляли містом. Вони разом вечеряли біля води і він обіймав її”.

Втім, зовсім нещодавно папараці помітили 28-річну Гейден в компанії симпатичного молодого чоловіка, з яким вона разом вечеряла в одному з ресторанів Голлівуда. Судячи з фотографій, вони поводилися як справжнісінька закохана пара. Заклад Гейден та її приятель покинули, тримаючись за руки, при цьому вони не приховували своїх усмішок і не ховалися від папараці.

Джерело.

facebook