fbpx
Події
Весілля 22-річного снайпера з Рахівщини показали на всю країну (відео)

Сюжет про одруження Романа та Дарини – військовослужбовців 8 окремої гірсько-штурмової бригади увійшов до випуску ТСН.Ніч. Кореспонденти розповіли про історію кохання та одруження військових у Хотинській фортеці на Буковині.

22-річний Роман, командир підрозділу снайперів, родом із Рахівщини, за плечами має уже бої у Луганському аеропорту, поблизу Щастя та Станиці Луганської. Його наречена, за словами матері, від початку АТО теж оббивала пороги військомату. Познайомились молодята у поїзді під час переїзду військової частини на полігон. Зустрічались вони усього кілька місяців.

Одружитися Роман запропонував дівчині телефоном, саме у той час, коли їх позиції обстрілювали з мінометів.

«По телефону, під обстрілами, міни падали, в кутку сидів, думав, щоб все добре закінчилося. Подзвонив ій, сказав – чуєш як у нас тут? І тут вже запропонував одружитися», – розповідає Роман Сойма.

На балконі Княжого палацу, що посеред Хотинської фортеці, наречені дали клятву у вірності одне одному. Свідками церемонії стали не тільки друзі та родичі, а й туристи, які спостерігали за нареченими зі старовинних стін фортеці. За словами дівчини, служба в АТО навчила її цінувати кожну хвилину життя.

Молодята відпочиватимуть удома близько тижня. Відтак, обоє повернуться у розпорядження своїх підрозділів. Служитимуть до перемоги.

Читайте також:ДОНЬКА ЄГОРОВОЇ ОБРАЛА НЕЗВИЧНЕ ІМ’Я ДЛЯ СИНА (ФОТО)

Джерело.