fbpx

Верняєв обурився подарованою квартирою в недобудові

Гімнаст Олег Верняєв, який здобув “золото” Олімпіади-2016 в Ріо, розповів про подарунок від влади – сертифікат на квартиру в недобудованому будинку.

На своїй сторінці у Facebook Олег Верняєв написав, що будинок, де він отримає житло, здадуть в експлуатацію аж у другій декаді 2017 року. Опісля пост спортсмена став недоступним.

Як зазначив гімнаст, сертифікат на квартиру йому, борцю Жану Беленюку, а також гімнасту Ігорю Радівілову у березні 2015 року видав мер Києва Віталій Кличко. Тоді спортсменам сказали, що будинок буде готовий в жовтні 2017 року.

Верняєв каже, що відчуває себе людиною, на якій можна попіаритися. Спортсмен обурений тим, що нагороди олімпійських призерів недостойні вже готових квартир.

А коли піднімається питання, говорять: “Все не по закону”. А коли наводять приклад, що за Євробачення дають 3-кімнатну квартиру, всі кажуть, що він поганий. Звідси постає питання, а навіщо бути там, де тебе не поважають?! – наголосив гімнаст.
Мер Києва Віталій Кличко вже відповів на обурення спортсмена. Він зазначив, що пост Олега Верняєва про те, що на ньому нібито “просто попіарилися”, його неприємно вразив.

Яким чином? Тим, що міська влада (яку, до речі, закон не зобов’язує) знаходить можливості і підтримує спортсменів, поліпшуючи їм житлові умови? – додав Кличко.

Читайте також: “Одягнув вишиваночку і роби, що хочеш – вбивай, гвалтуй”: Беленюк жорстко висловився про патріотизм

c63ea47bd0ccc5954b66c72f0ae8f7c021c5bb00

Джерело.

You cannot copy content of this page