fbpx

Великий піст: Папа Франциск запропонував користуватися Біблією, як мобільним телефоном (відео)

Щоб успішно долати щоденні спокуси, бути здатними приймати і любити ближніх, слабких і нужденних, необхідно щодня читати Біблію і користуватися нею так само часто, як мобільним телефоном.Повідомляє obozrevatel

Про це сказав Папа Римський Франциск під час традиційної недільної молитви Angelus Domini в Ватикані 5 березня. Подію транслювало телебачення Ватикану.

Коментуючи фрагмент Євангелія про спокусу Ісуса Христа в пустелі, понтифік сказав, що в боротьбі з сатаною слід “черпати впевненість в Біблії”. “Читайте її часто, розмірковуйте над нею, засвоюйте. Біблія містить Слово Боже, яке завжди актуальне і ефективне”, – сказав він.

“Що було б, якби ми поводилися з Біблією так само, як з мобільним телефоном? Якби ми завжди носили її собою або хоча б маленьке Євангеліє? Що б сталося? Коли ми забуваємо мобільний, ми повертаємося, щоб забрати його. Якщо читати послання Бога, які містяться в Біблії так само часто, як ми читаємо СМС в мобільному. Що б сталося? ” – запитав Папа.

І сам відповів на своє запитання: “Якщо Слово Боже буде весь час в серці, ніякі спокуси не зможуть відокремити нас від Бога і ніякі перешкоди не зможуть відвернути від шляху добра”. Він додав, що читання допоможе перемагати зло, “всередині і ззовні”. “Ми станемо більш здатними до життя в дусі, до прийняття і любові наших братів, особливо найбільш слабких і нужденних, а також наших ворогів”, – підкреслив глава Католицької церкви.

Понтифік додав, що “в цей вечір” разом з римською курією починає великопісні духовні практики, і попросив віруючих помолитися за них.

Читайте також:ЯК ПРАВИЛЬНО НОСИТИ ХРЕСТИК ТА ЯКЕ ЙОГО ЗНАЧЕННЯ

You cannot copy content of this page