fbpx

Ведучий Сергій Притула зворушливо привітав свою дружину та жорстко відповів на коментар підписниці

Знаменитий шоумен і ведучий Сергій Притула зворушливо привітав свою дружину Катерину з річницею весілля, пише “Сегодня”.

“Нашій сім’ї сьогодні виповнилось 3 роки! Цей день ми прожили святково! До останньої хвилини!

Люблю тебе, Катруся! Все, що ми з тобою робимо разом, мені дуже подобається: Соломійка, телеверсія “Вар’яти-шоу”, свята, будні, подорожі! З тобою навіть сваритися – одне задоволення;))))! Радий бути твоєю половинкою! Не зупиняймося! Кохаю!”, – написав Притула на своїй сторінці в Facebook.

Ведучий також розмістив сімейне фото з дружиною і маленькою дочкою.

Читайте також: Кypча, я ледь не заплакав: Притула розповів про «Миколу з Коломиї», який пожертвував 40 тисяч доларів на потреби аpмії

Серед багатьох привітань не обійшлося без негативних коментарів. Одна з підписниць Сергія написала наступне:

“Піар і все. Для чого виставляти своє особисте життя на люди.?Будьте чоловіком вже до кінця, а не тільки волонтером і все інше і ніхто Вас не осудить. Бажаю щастя, здоров’я і Вам і Ваштм двом дружинам і головне діткам всім народжени і яких зaчали і зaчнете. Щоб вiн стoяв і гроші були!” (Орфографія і пунктуація автора збережені – ред.)

На що Сергій відповів: “Прочитавши ваш коментар. Потім прочитавши ще раз. Задумавсь. Буває, що люди пишуть з помилки. А буває, що пишуть дуpниці. А буває, що починають писати Одне, а закінчують зовсім іншім. Ваш коментар – це поєднання усіх стилів! Х- р знати, що за змістом, з горою помилок і зі схемою “Притула, ти гiвнo, бажаю тобі щастя!”.

От сиджу зараз і ламаю собі голову… це ж якщо така людина на мене підписана, то я що, теж слaбий на голову? Чи просто співпало?”.

You cannot copy content of this page