fbpx
Події
Ведучий програми «Ревізор» на Новому каналі залишає проект

У восьмому сезоні програму «Ревізор» на Новому каналі вестиме новий телеведучий. Вадим Абрамов залишає проект через переїзд на постійне місце проживання в іншу країну.

Про це повідомляє прес-служба каналу.

За словами керівниці проекту «Ревізор» Вікторії Бурдукової, знімальний процес займає багато часу і вимагає постійної присутності телеведучого, що є практично неможливим в разі проживання за межами України.

«Ведучий повинен бути задіяний не тільки в проекті “Ревізор”, а й в пост-шоу “Пристрасті за Ревізором”. У сумі ми знімаємо близько 40 двогодинних програм на рік, а іноді й більше. Це величезний обсяг роботи, який виконується увесь рік. І це передбачає, що ведучий повинен знаходитися на підхваті завжди, бути готовий завтра ж поїхати в термінове відрядження. У випадку з людиною, яка живе за кордоном, це дуже складно, адже його життя перетворюється зі звичайного на життя в літаках. Такий режим мало хто здатний витримати.

Також є ще один важливий момент: людина, яка є ведучим “Ревізора” і оцінює український сервіс, повинна їм, в першу чергу, регулярно користуватися. Тому зараз ми починаємо пошуки ведучого, який постійно живе в Україні», – заявила вона.

Вадим Абрамов, в свою чергу, зізнався, що з проектом «Ревізор» йому розлучатися складно. «Я дуже радий, що два з половиною роки тому став частиною команди проекту “Ревізор”. Це був яскравий відрізок мого життя – я зустрів безліч хороших і відповідальних людей по всій країні, яким небайдужа Україна і порядок в ній. Я отримав безцінний досвід. Але обставини склалися так, що я залишаю країну, відповідно, не зможу приділяти достатньо часу зйомкам. Я бажаю команді проекту всього найкращого і дякую за три сезони непростої, але такої важливої для українців роботи», – сказав він.

До кінця сьомого сезону ведучим залишається Вадим Абрамов. Випуски «Ревізора» з новим обличчям проекту плануються на осінь 2017 року.

На даний момент розпочато кастинги нового ведучого програми «Ревізор». Стать і рівень популярності не мають значення. Вимоги до кандидатів: харизматичність, особистість зі стрижнем, характером, чарівністю та красою.

«Можу відкрити невелику таємницю – за численними побажаннями глядачів, ми спробуємо знайти людину з професійним бекграундом. Вийде це чи ні – покаже час», – сказала Вікторія Бурдукова.

Вадим Абрамов почав вести шоу у 2015 році. До цього ведучою «Ревізора» була Ольга Фреймут.

Читайте також:КСЮША З “МОЄЇ ПРЕКРАСНОЇ НЯНІ” ВИРОСЛА І СТАЛА СПРАВЖНЬОЮ КРАСУНЕЮ (ФОТО)

Джерело.