fbpx

Ведуча проекту “Танцюють всі” прокоментувала його закриття

Лілія Ребрик, – ведуча телешоу “Танцюють всі”, звернулася до колег і глядачів у зв’язку з закриттям проекту. Шоу “Танцюють Всі” після дев’яти сезонів припиняє своє існування. Відповідну заяву зробила прес-служба телеканалу СТБ, посилаючись на рішення керівництва. У зв’язку з цим ведуча проекту Лілія Ребрик написала відкритий лист колегам, шанувальникам і глядачам.

“Сьогодні дивні емоції вирують в моєму серці… і сумно і в той самий момент світло-світло… “Танцюють всі”- моя любов, моє натхнення і мій цілий світ. Я перегортаю цю сторінку в своєму телевізійному житті. І неможливо уявити собі наступну осінь без “Танців”. Але це означає що буде щось інше). Сьогодні день вдячності…

Дякую моєму каналу СТБ , за те, що 13 років тому повірили в мене і жодного разу не сумнівалися. Це надихало, це додавало сил часом робити неможливе, йти вперед і завжди прагнути більшого! “Прогноз погоди”, “Неймовірні історії кохання”, “Танцюють всі”. Скільки спогадів, скільки різних емоцій… Позаду лишилося 9 неймовірних сезонів проекту “Танцюють всі”, таких начебто різних і таких на одному подиху прожитих. Я вдячна всій нашій прекрасній команді. Ви всі такі різні, але всі такі небайдужі люди.
Дякую моєму прекрасному партнеру Дмитру Танковичу, з яким завжди легко і позитивно. Владу Ямі, Костянтину Томільченку, Тетяні Денисовій, Раду Поклітару, Франциско Гомесу – справжні професіонали своєї справи. Алексей Литвинов- назавжди в моєму серці…

Дякую “моїм танцівникам”(я завжди їх саме так називала) за те, що відкривали на сцені своє серце і завжди робили це віддано і чесно. У мене інколи таке враження, що я знаю всіх танцівників України і пишаюся цим! Щаслива, що для кожного з вас проект “Танцюють всі” став сходинкою на шляху до мрії…  І одне знаю точно: коли буду згадувати “Танцюють всі”- завжди буду усміхатися! Більше того, ЗАВЖДИ ТАНЦЮВАТИМУ!!!, адже в моєму житті є ти, Андрій Дикий”,- написала Лілія Ребрик.

Читайте також: В Україні закрили популярне танцювальне шоу “Танцюють всі”

Джерело.

You cannot copy content of this page