fbpx

Ведуча “Надзвичайних новин” виходить заміж: фото закоханої пари

Популярна телеведуча і журналіст Вікторія Сеник, колега Костянтина Стогнія отримала пропозицію руки і серця. Весілля відбудеться в найближчі дні в Києві, пише Viva.

Обранця ведучої звати Ігор, він успішний бізнесмен, розвиває українське сільське господарство. З майбутнім нареченим Вікторію познайомив чоловік її сестри. Одного разу він влаштував їм сюрприз – романтичне побачення в лісі.

– Я тоді ще не розуміла, що відбувається, але з першого ж погляду на Ігоря моє серце почало битися швидше. Багато чим я була зачарована, – згадує Вікторія своє перше враження про майбутнього чоловіка. – Спочатку мене це навіть налякало, і я спеціально занурювалася в роботу, щоб менше про нього думати. Але Ігор виявився наполегливим і не дозволив мені про себе забути.

Ведуча зізнається, що до того, як почути її заповітне “так”, Ігор майже чотири роки огортав її турботою і увагою і зробив все, щоб у неї просто не було іншого вибору.

Читайте також: Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко вперше показали личко донечки(фото)

– Я не відразу закохалася. З мого боку це дуже зважена і розважлива любов, – каже Вікторія.- Її заслужили, її створили в моєму серці і домоглися взаємності. Своїм ставленням, щирістю, ніжністю, готовністю брати будь-який удар на себе і оточувати мене всім найчистішим, світлим і справжнім.

Весілля відбудеться найближчим часом в Києві, а медовий місяць майбутні молодята проведуть в одній з південних країн.

– Буде розпис, вінчання, святкування, і навіть не все відразу. Ми вирішили розтягнути задоволення. Почнемо в Києві, потім я б дуже хотіла поїхати в теплі краї, адже цього літа не вийшло відпочити. Але так як ми обоє багато працюємо, плануємо вирватися восени або вже взимку. Сподіваюся, Костянтин Петрович мене відпустить, – поділилася телеведуча своїми планами.

You cannot copy content of this page