fbpx
Події
Вчителям можуть заборонити займатися репетиторством (відео)

В українських школах боротимуться із репетиторством. Щоправда, йдеться не про всі випадки. А лише ті, коли вчителі навмисно не додають учням інформації на уроках і так підштовхують їх брати додаткові платні заняття, пише 24канал

За словами міністра освіти і науки Лілії Гриневич, нині відомство активно співпрацює з батьківськими організаціями і відстежує такі зловживання педагогів.

Це крок назустріч учителю. І ми розраховуємо, що буде крок вчителів назустріч реформі, їх готовність до реформи нової української школи,
– зазначила Гриневич.

Щоб їх стало менше, у міністерстві працюють над підвищення соціального статусу вчителів. Зокрема, почали із заробітних плат. З цього року їх у середньому підвищили на половину. Відтак, учитель вищої категорії нині отримує від 5266 гривень до 6841 гривні. Педагоги без категорії заробляють від 3960 гривень до 4853 гривень на місяць.

Втім, навіть після такого підвищення заробіток українських педагогів – один із найнижчих у світі. Наприклад, польські колеги в перерахунку на українську валюту отримують щонайменше 12,5 тисяч гривень на місяць, чеські – по 23 тисячі, а французькі – 69 тисяч.

Читайте також:З 2 КВІТНЯ ЛИШЕ ДВІ КАТЕГОРІЇ ПІЛЬГОВИКІВ ЇЗДИТИМУТЬ У МАРШРУТКАХ БЕЗКОШТОВНО