fbpx

Вчені з’ясували, якому розміру чоловічої гідності надають перевагу жінки

Дослідження показало, що жінки більше зосереджені не на довжині  чоловіка, а на його діаметрі.

Фахівці з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі з’ясували, що жінки, для короткочасних взаємин, обирають партнерів з великим розміром , тоді як для тривалих зв’язків цей параметр не є основним.

Дослідники також відзначили, що якщо жінка має “далекоглядні” плани на чоловіка, то розмір його “чоловічої гідності” скоріше повинен бути не великим, а середнім, при параметрів у США і Великобританії (13-15 см), повідомляє The lad bible.

Опитуваним жінкам було запропоновано вибрати з наявних примірників по два підходящих для них, перший з яких – для короткого “роману”, а другий, відповідно, – для більш тривалих взаємин.

Як з’ясувалося, представниці прекрасної статі в обох випадках вибрали не маленькі розміри, але все ж для нетривалого флірту вони були значно більшими, ніж у другому варіанті.

Цей експеримент був потрібен для того, щоб з’ясувати, наскільки випробовувані жінками больові відчуття і дискомфорт під часлизькості пов’язані з розміром чоловічого

Підсумки показали, що жінки більше зосереджені не на довжині оловіка, а на його діаметрі. Для них це більш важливий показник, ніж прийнято вважати чоловічою половиною населення.

Читайте також:В ЯКОМУ ВІЦІ ПАРИ ПЕРЕСТАЮТЬ ЗАЙМАТИСЯ

Джерело.

You cannot copy content of this page