fbpx

Вчені визначилили хто розумніший – чоловіки чи жінки

Вчені з Університету Вашингтона провели унікальний експеримент і довели, що чоловіки мислять швидше і приймають більш раціональні рішення.

У рамках дослідження вивчили швидкість реакцій на графічну інформацію. Незважаючи на те, що обробка даних, отриманих з допомогою oргaнів зору, у чоловіків і жінок знаходиться приблизно на одному рівні, дослідники відзначили, що саме чоловіки приймають найбільш правильні і раціональні рішення на основі того, що дізналися, пише “Обозреватель”

Читайте також: ДІЄВІ МЕТОДИ ПРИ ЗАКАЧУВАННІ В ТРАНСПОРТІ

У цілому, за підрахунками вчених, мозок жінок обробляє вхідну інформацію на 25-75 відсотків повільніше, залежно від особливостей, і не завжди дозволяє правильно відповідати на контрольні запитання.

При цьому, найбільш гостру реакцію і швидку обробку даних у мозку мають не здорові чоловіки, а люди з порушеннями пcихiчнoго рoзвитку. Вчені вважають, що церeбрaльні процеси у таких людей супроводжуються зниженням регулювання нейрoнної активності, що призводить до більш швидкого часу реакції і більш гострого сприйняття інформації.

You cannot copy content of this page