fbpx
Події
Вчені попереджають, що скоро Ванкувер піде під воду

Проблема глобального потепління отримала широкий резонанс в міжнародних медіа, але недавні дослідження виявили, що Британська Колумбія також знаходиться під загрозою, пише vancouverok.com

Вчені давно говорять про те, що через підйом температури на планеті частини Великого Ванкувера підуть під воду. Такі місця, як Дельта і Річмонд, які знаходяться нижче рівня моря, неминуче затопить, як тільки вода в світовому океані почне підніматися. І це пророцтво може збутися раніше, ніж передбачалося.

Льодовик, який покривав більшу частину території Західної Канади під час минулого льодовикового періоду, розтанув раніше і швидше, ніж розраховували вчені. Дослідження підтверджують, що танення Кордільерський льодовиків могло підняти рівень води в морі на три метри.

Великий Ванкувер затопить до 2100 року

Читайте також: “Людству залишилося три спокійних роки”,- уривок доповіді швейцарського кліматолога

Вчені визначили, що таке танення льодовиків станеться набагато швидше і буде мати більш руйнівний вплив, ніж очікувалося. Дельта, Річмонд і частково Суррей, Абботсфорд, Коквітлам і Північний Ванкувер можуть повністю піти під воду до 2100 року.

Затонути може навіть частини Ванкувера, які знаходяться далеко від берегової лінії.