fbpx
Без рубрики
Вчені назвали найнебезпечнішу ягоду

Як не дивно, це полуниця. Американські науковці виявили у цій ягоді найбільший вміст пестицидів, які викликають багато небезпечних захворювань.

Результати дослідження були оприлюднені у щорічному звіті американської некомерційної організації Environmental Working Group, передає tsn.ua з посиланням на The Daily Mail.

Представники організації проаналізували 48 популярних фруктів і овочів на основі аналізу понад 36 тисяч зразків. З’ясувалося, що полуниця очолює список з тринадцяти фруктів та овочів із найбільшим вмістом пестицидів, адже ці шкідливі речовини знайшли у 70% проаналізованих фруктів.

До п’ятірки найнебезпечніших продуктів також увійшли шпинат, нектарин, яблука і персики, хоч полуниця й стала абсолютним небезпечним “лідером” за вмістом шкідливих домішків. Також небезпечні пестициди знайшли у грушах, вишнях, винограді, селері, помідорах, перці та картоплі.

Учені попереджають, що пестициди пов’язані із розвитком у людей таких захворювань, як рак, ожиріння, хвороба Паркінсона, діабет і безпліддя.

Читайте також:   У Швейцарії помер відомий чемпіон, випавши з вікна будинку розпусти

Джерело.