fbpx

Вчені назвали наймасовішу причину розпаду шлюбів сьогодення

Фінансові конфлікти – головна причина розпаду шлюбів, причому незалежно від рівня сімейних доходів. Головною передумовою для таких конфліктів є марнотратство жінок у шлюбі.

Про це пишуть Факти.ICTV з посиланням на американських вчених з університету Брігама Янга і університету Канзасу.

В рамках свого розслідування вони проаналізували дані про 700 сімей. Вчені констатували, що найбільш частим приводом для невдоволення з боку подружжя були фінансові претензії.

– 90% жінок і 85% чоловіків, які брали участь у дослідженні, поскаржилися на фінансові проблеми, – йдеться в повідомленні.

За словами фахівців, дана проблема виявилася притаманна для відносин у парах як з високим, так і з низьким рівнями доходів і незалежно від того, наскільки активно витрачалися гроші.

Читайте також: Названо найкритичніший рік подружнього життя, на якому розпадається більшість шлюбів

Робота дослідників показала, що ініціаторами фінансових конфліктів найчастіше виявляються чоловіки.

– Для чоловіків основною причиною виникнення фінансових конфліктів виявлялася наявність дружини, яку вони вважали марнотратною. У жінок ризик таких конфліктів найсильніше підвищувався при наявності чоловіка, який вважав їх марнотратними, – повідомили вчені.

Експерти вважають, що при вступі у шлюб зі своїм партнером дуже важливо обговорювати питання витрачання грошей з сімейного бюджету.

You cannot copy content of this page