fbpx
Події
Вбивця втік із виправної колонії у Львові

Із Львівської виправної колонії № 48 втік засуджений. Злочинець неодноразово судимий. Останні роки відсиджував термін за вбивство.

“Зникнення 38-річного Петра Верхоли помітили близько 20:00 на дільниці соціальної реабілітації виправної колонії №48, що на вулиці Хуторівка у Львові. Вона розташована за межами установи. Засуджені там не перебувають під охороною, а тільки під наглядом”, – каже Мирослав Демків із Державної пенітенціарної служби Львівської області.

Читайте також: У США українцю, який видавав себе за школяра, загрожує 40 років тюрми

Відсутність засудженого працівники колонії помітили, коли проводили перевірку увечері. Не знайшовши чоловіка, одразу забили тривогу. На розшук рецидивіста направили Нацполіцію, працівників прокуратури та нацгвардійців.

“Чоловік на зріст близько 175 сантиметрів, середньої тілобудови, з короткою стрижкою. Засуджений за вбивство. Мав відсиджувати термін 9 років”, – кажуть у Національній поліції Львова.

Зараз правоохоронці з’ясовують всі обставини інциденту. Проте не розголошують подробиць, як саме ув’язнений втік. Це може завадити слідству.

“Перевіряємо коло знайомств, контакти, місця, де б міг бути утікач. Чого саме так вчинив засуджений з’ясовуватимемо, коли вдасться його затримати”, – додає Демків.

Читайте також: На Вінничині син чиновника збив на смерть чотирирічну дівчинку (фото)

Джерело.