fbpx
Дозвілля
Важливо! У Студії “Квартал 95” попередили про шахрайський продаж квитків

Менеджмент компанії застерігає глядачів. Недобросовісні шахраї продають квитки на концерти Студії “Квартал 95”, які насправді не є запланованими.

Про факт обману повідомили у на сторінці у соцмережі кварталівців. Також адміністрація застерігає прихильників від купівлі таких квитків та наголошує, що усі виступи Студії та білети на них знаходяться на офіційних ресурсах компанії.  “Обережно! Шахраї!

Невідомі люди по телефону пропонують придбати квитки на неіснуючі концерти “Кварталу 95”. Шахраї, представляючись співробітниками якоїсь компанії SV – concert, продають по телефону квитки на виступи “Кварталу”, а також учасників проектів “Ліга сміху” і “Країна У”. Студія “Квартал 95” і компанія “Квартал-Концерт” не займаються нав’язливою практикою телефонних дзвінків потенційним клієнтам! Будьте пильні і уважні! Вся інформація про концерти “Кварталу 95”, учасників “Ліги сміху” і “” Країни У “розміщена на офіційних ресурсах компаній:

http://kvartal-concert.com  http://www.kvartal95.com  http://kraina-u.com.ua” , – таке повідомлення було опубліковано на офіційній сторінці Студії.

У коментарях до посту-застереження одна із глядачок зазначає, що на жаль, стала жертвою таких шахраїв.

Читайте тут: ЗЕЛЕНСЬКИЙ СТАВ ФУТБОЛІСТОМ ДИНАМО (ФОТО)

Джерело.