fbpx
Дозвілля
Важливі молитви в Тетянин день, аби збулось все що забажаєте

Потрібно подумати про найзаповітніше бажання відразу і від душі говорити слова важливої молитви.

1

О, Пресвята Діво, Мати Господа Вишнього, скоропослухняна заступниця всіх, до Тебе з вірою вдаюся!

Зглянься з висоти небесної величі твоєї на мене, до святої ікони твоєї припадаючої. Почуй смиренну молитву мене грішної і принеси до Сина Твого.

Умоли його, нехай осяє похмуру душу мою світлом божественної благодаті Своєї та очистить розум мій від помислів суєтних.

Нехай умирить стражденне моє серце і зцілить рани його, та напоумить мене на добрі справи, та зміцнить мене, нехай простить все скоєне мною зло, нехай позбавить від вічної муки та не позбавить Небесного свого царства.

О! преблагословенна Богородице! Ти благозволила бути в образі твоєму Скоропослушниці, всі приходять до Тебе з вірою. Збережи мене скорботну і не дозволь загинути мені в безодні гріхів моїх.

На тебе Богородице моє сподівання і надія порятунку, і твоєму покрову і заступництву на віки віків.

Амінь.

Є ще одна молитва, яка зцілить від важких недуг і дасть здоров’я матерям і новонародженим дітям.

2

Пресвята мучениця Тетяно! Торжествуєш нині у славі вічній, від днів юності ти обіцяла Богові бути служителькою Церкви, цнотливість ти зберегла і полюбила Господа більше за всі блага!

До тебе ми молимося і тебе просимо:

вислухай наші сердечні благання і, не відкидаючи наших молінь, подаруй чистоту тіла і душі, надихни любов до божественних істин, введи нас на шлях чеснот, виблагай нам у Бога ангельську охорону, вилікуй наші рані, подаруй старість безболісну і безбідну,

відвідай нас, сущих у в’язниці гріха, скоро настанови нас на покаяння, розпали полум’я молитви, не залиш нас сиротами, щоб, славлячи твої страждання, ми возсилали хвалу Господу нині, і повсякчас, і навіки-віків.

Амінь

 

You cannot copy content of this page